Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Toužíte po krásném a nevšedním doplňku do bytu? Tento koberec lze využít jako dekorační koberec nebo jako rohožka. Ideální dekorace do obýváku, ložnice, pracovny nebo dětského pokoje. Určitě potěší i Vaše blízké, které můžete obdarovat tímto originálním dárkem.

Představte si, jak váš pokoj bude působit, když tam umístíte tento koberec. Vše najednou do sebe zapadne a stane se tak velmi útulným. Vaše děti a domácí mazlíčci si na tomto koberci mohou hrát, jelikož je velmi pohodlný.

Materiál, ze kterého je koberec vyrobený, je velmi příjemný na dotek. Ve spodu koberce je protiskluzová guma, takže stále zůstane na svém místě.

 

Hugin a Munin jsou dva krkavci zasvěcení severskému bohu Ódinovi. Jejich jména znamenají Myšlenka a Paměť. Létají nad světem a nosí svému pánu novinky. 

Hugin tradičně symbolizuje myšlenku, zatímco Munin představuje paměť. Hugin ztělesňuje touhu, vůli a nadšení. Munin zase plány a ambice, přání a naděje. Takže zatímco „Hugin“ (myšlenka) je mnohem objektivnější, rozumná část vaší mysli, je docela zbytečná bez značné části „Munina“. Pokud ztratíte své ambice, přání a naděje, ztratíte i vaší touhu.

Triquetra je důležitým symbolem pohanských náboženství, zejména keltského a vikingského, a jako taková provází i rituály související s magií těchto starověkých kultů. V moderní podobě je nejčastější zobrazení triquetry s přidaným kruhem, který původně k symbolu nepatřil a byl dodán později jako ochranný a uzavírací prvek. 

 
  • Materiál: vrchní strana - polyester s vyššími chlupy připomínající semiš, spodní strana - protiskluzová guma
  • Rozměry: 50 x 80 cm
  • Barva je tmavě modrá až do černa

UPOZORNĚNÍ: Hlavní fotografie je pouze ilustrační! Prosím, řiďte se rozměry, které uvádíme v názvu či popisu produktu! Na fotografii jde pouze o znázorněný motiv koberce!

Poznámka: Pro usnadnění manipulace a přepravy jsou koberce složeny a zabaleny do plastového obalu. Na kobercích tudíž mohou být záhyby. Nebojte se, po rozložení se koberec do 2-3 dnů narovná.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost