Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Toužíte po krásném a nevšedním doplňku do bytu? Tak právě tento námořní kompas je ideální dekorací do obýváku, ložnice, pracovny nebo také na balkon, terasu či verandu.

Kompas má jednoduchý a rustikální přesně řezaný dutý design s důrazem na kvalitu a detaily.

Práškové lakování dekorativního povrchu dodává dekoraci vysokou trvanlivost a odolnost proti korozi. V případě potřeby stačí očistit suchým hadříkem.

 

Kompas se využíval k určení směru, takže tato kovová dekorace v podobě kompasu pomáhá člověku najít správnou cestu v jeho životě.

Kompas může symbolizovat také spolehlivost a stabilitu.

Může také symbolizovat, že i když vám chvíli trvá, než se dostanete k cíli, tak se tam dostanete, ať se děje, co se děje. 

Představuje motivaci a inspiraci. Tento symbol znamená motivaci pro člověka, který se cítí ztracen, dává vám pocit naděje a inspiruje vás, abyste následovali své srdce a svou správnou cestu. 

Kompas představuje nezávislost, tudíž vám pomáhá při pohybu z vaší komfortní zóny do neznámého území. 

 

V balení je kovová nástěnná dekorace s průměrem 28 cm.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost